Betcio Ödeme Yapar Mı

Betcio ödeme yapar mı Evet, çoğu eyaletten Türk oyuncu kabul ediyorlar. Pennsylvania, Hawaii, Delaware, Nevada, New Jersey ve New York’tan oyuncu kabul etmiyorlar.

Betcio.com ana sayfasının sağ üst köşesinde yer alan “Üye Ol” bölümüne tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formda gerekli bilgileri doldurarak sitemize üye olabilirsiniz. Ardından kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabilir ve eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Betcio Web Sitenize Nasıl Giriş Ödeme Yapar Mı

Betcio.com hesabınıza giriş yapmak için açılan pencerede betcio web sitenize nasıl giriş ödeme yapar mı ana sayfanın sağ üst köşesindeki “Giriş” kutusuna; şifre bölümünde siteye kayıtlı e-posta adresiniz veya kullanıcı adınız ; Giriş yapmak için önce şifreyi girerek bunu ayarlayabilirsiniz.

Yeni şifre başvurusu yapmak için sayfanın sağ üst köşesindeki “Giriş” butonuna tıkladıktan sonra “Şifrenizi mi unuttunuz?” Bu seçeneğe tıklayıp gerekli adımları gerçekleştirmelisiniz. Yeni şifreniz sitemize kayıt olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

Şifrenizi değiştirmek için siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede adınızın yazılı olduğu alana tıklayarak “Ayarlar” bölümüne gidebilir, ardından “Değiştir” bölümünden yapabilirsiniz. Betcio.com’dan çıkış alıyor muyum?

Kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi unutursanız, çevrimiçi destek hattımıza bağlanmalı ve doğru talebi sağlamalısınız. eşleşmezse, hesabınız geçici olarak askıya alınacaktır. Herhangi bir güvenlik endişesi varsa, Betcio.com hesabınızın güvenliğini sağlamak için belge talep etme hakkını saklı tutar. Hesabınızdan emin olmak için iki faktörlü kimlik doğrulama (Google Authenticator) kullanmanızı öneririz.

Ayarlarındaki “Kişisel Bilgiler” menüsünden adres ve iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Adınızı veya e-posta adresinizi değiştirmek isterseniz, E-mail @ göndermelisiniz. Kimliğinizin açık bir kopyası, değiştirmek istediğiniz bilgiler ve değişikliği neden yapmak istediğiniz ile Betcio.com. Müşteri hizmetleri departmanımız talebinizi değerlendirecek ve mümkün olan en kısa sürede size yanıt verecektir.

Kayıt sırasında tüm kullanıcıların bilgilerini güncel, eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeleri gerekmektedir. Kesinti, bu bilgilerin doğruluğu çok önemlidir. Örneğin, hesabınızla ilgili belge gereksinimleri olduğunda, para çekme-yatırım işlemlerinizde veya sizinle iletişime geçmemiz gerektiğinde, bu bilgilerin doğruluğu üyelerimizin sorumluluğunda kabul edilir. Kişisel bilgileriniz yüksek güvenlikli sunucularımızda korunmaktadır ve hiçbir şekilde üçüncü şahıs veya ajanslarla paylaşılmayacaktır. Kimlik kartı, ehliyet, pasaport, ikametgah, fatura vb. evrakları gönderirken evrak üzerinde herhangi bir bilgi gizlememelisiniz. Gönderdiğiniz evraklar renkli olmalıdır. Word evrakları kabul edilmemektedir. Gönderdiğiniz faturalar, ekstre veya kimlik bilgileri pdf veya jpeg formatında olmalıdır. Belge göndermenin en kolay yolu fotoğraf çekip göndermektir.

Hesabınızdaki hediye kutusu ikonuna tıklayın. Bonusu kullanmak istediğinizi seçin ve aktifleştir butonuna basın Bonusunuz hesabınıza tanımlanacaktır

Bonusu karşılarsanız aldıysanız çekebilirsiniz. Hesabınızda iade edilmeyen kazançlarınız varsa para çekme talebiniz iptal edilir. Bonus bahis koşullarına erişmek için “Promosyonlar” sekmesi.

Yorum yapın